Podzimní brigáda se vydařila

Druhou listopadovou sobotu jsme se společně sešli při úpravě prostoru, který bychom nově chtěli využívat našimi hasičskými družstvy jako cvičiště. Počasí nám velice přálo, takže se zarostlý prostor během dopoledne proměnil v celkem příjemné místo. Pracovali jsme s křovinořezy i motorovou pilou a nakonec byl veškerý podrost pod naší kontrolou spálen. Pod vedením asi 9 dospělých se velmi aktivně zapojili i členové družstva starších MH Josef Soukup, Daniel Klečanský, Joshua Phillips a Adam Slavotínek a také členka mladších MH Alenka Klečanská, která se také ani na chvilku nezastavila. Místo oběda jsme si opekli buřty a poté jsme se unavení, ale spokojení rozešli k domovům. Snad naše společné úsilí povede k zlepšení možnosti trénování všech našich družstev.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je Václav Král. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.